Zapowiedź: Bruk-Bet Termalica – PGE FKS Stal Mielec

28 paź 2018 Udostępnij

Niedzielę Fortuna 1 Liga rozpocznie spotkanie w Niecieczy. Bruk-Bet Termalica na własnym stadionie zagra ze Stalą Mielec.

Oba Kluby dzieli kilkadziesiąt kilometrów, często ze sobą grają mecze towarzyskie, zespół z Niecieczy na stadionie w Mielcu rozpoczynał w roli gospodarza swoją przygodę z ekstraklasą. To sprawia, że obie ekipy świetnie się znają, chociaż dopiero teraz pierwszy raz zagrają ze sobą w meczu ligowym. Kurs w Fortunie, że w niedzielę mecz zakończy się bez remisu, wynosi 1.78.

 

Dla zawodników Bruk-Betu Termaliki Nieciecza ma być to okazja, do poprawy dorobku punktowego. – Żeby tak się stało, musimy pracować nad wyeliminowaniem błędów, które popełniamy. Chcemy oczywiście wygrać i gonić czołówkę tabeli – twierdzi pomocnik „Słoni” Roman Gergel. W środę „Słonie” na własnym stadionie zremisowały z ekipą Stomilu Olsztyn 1:1.

 

Trener Marcin Kaczmarek nie ukrywa, że teraz dla jego podopiecznych najważniejsza jest regeneracja. – Napięty terminarz, powoduje, że brakuje czasu na spokojne trenowanie. Teraz głównie skupiamy się na regeneracji. Stal nie będzie łatwym rywalem. Ma ambitne cele.  Liczę, że zagramy lepiej niż w środę a to przełoży się na wynik – mówi opiekun „Słoni”.

 

W zespole „Słoni” nie zagra Vladislavs Gutkovskis, który w spotkaniu ze Stomilem naderwał więzadła w kolanie.

 

– Mamy bardzo dobrą drużynę, w mojej opinii jest najlepsza w tej lidze. Teraz wygramy, będziemy razem i wszystko będzie dobrze – komentuje obrońca PGE FKS Stal Mielec Jonatan de Amo Perez.

 

W ostatniej kolejce PGE FKS Stal Mielec przerwała passę remisów w lidze, pokonując GKS Katowice 2:0. Kurs w Fortunie, że w Niecieczy gracze Artura Skowronka strzelą dokładnie dwie bramki, wynosi 3.55.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

16. kolejka to ostatnia szansa dla kibiców na wsparcie akcji #FortunaGdyPełnaTrybuna. Do tej pory na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja udało się zebrać blisko 27 tysięcy złotych!

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.