Zapowiedź: ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie

20 paź 2018 Udostępnij

W pierwszym sobotnim spotkaniu na boisku spotka się dwóch beniaminków Fortuna 1 Ligi. Początek meczu o 15:00.

ŁKS Łódź, podobnie jak GKS Jastrzębie, jest tegorocznym pierwszoligowym beniaminkiem. Można więc powiedzieć, że sobotni przeciwnicy dobrze się znają z zeszłosezonowych występów w II lidze. Ostatni pojedynek tych drużyn miał miejsce 30 marca. ŁKS nie wywiózł wtedy z Jastrzębia żadnych punktów, a mecz zakończył się wynikiem 1:0. Bramkę dla GKS-u zdobył Kamil Jadach. Natomiast poprzednia wizyta piłkarzy GKS-u w Łodzi, 2 września 2017 roku, zakończyła się podziałem punktów – 1:1. Kurs w Fortunie, że w meczu padną dokładnie dwa gole, wynosi 3.2.

 

Zespół z Łodzi jest w porównaniu do zeszłego sezonu mocno przebudowany. ŁKS zasilił m.in Łukasz Piątek, mający na swoim koncie 246 meczów w ekstraklasie. Jednak, jak powiedział w przedmeczowym wywiadzie trener Skrobacz: “Nazwiska nie grają. Musimy podchodzić z dużym respektem do ŁKS-u, ale też z wiarą we własne umiejętności. Wiemy jednak, że ŁKS – bez żadnej kurtuazji – to jeden z najlepszych zespołów w tej lidze”.

 

Bilans ostatnich pięciu meczów obie drużyny mają identyczny: zwycięstwo, dwa remisy i kolejne zwycięstwo. GKS do sobotnich rywali traci jeden punkt i jedno miejsce w tabeli. ŁKS obecnie zajmuje 6. miejsce, mając na swoim koncie 21 punktów i podobnie jak GKS Jastrzębie ma do rozegrania jeszcze mecz 14. kolejki.

 

Warto dodać, że Jastrzębianie nie przegrali jeszcze żadnego wyjazdowego meczu w tym sezonie. Kurs w Fortunie, że goście wygrają obie połowy, wynosi 18.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Liga możesz obstawiać na www.efortuna.pl

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

Przypominamy, że od 15. kolejki startujemy z akcją #FortunaGdyPełnaTrybuna. Za każdego kibica, który między 19 a 28 października przyjdzie na mecz rozgrywany w ramach Fortuna 1 Ligi bukmacher przekaże złotówkę na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja, zajmującej się spełnianiem marzeń ciężko chorych najmłodszych.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.