Zapomnieć o ubiegłym tygodniu

7 kwi 2017 Udostępnij

Nie ta kibice Pogoni Siedlce wyobrażali sobie starcie u siebie z Olimpią Grudziądz. Jednak gospodarze mają szybką możliwość na rehabilitację. Przeciwnik jednak z górnej półki Nice 1 Ligi.

O ostatnim tygodniu oba zespoły chciałyby jak najszybciej zapomnieć. Pogoń łatwo przegrała z Olimpią. Z kolei Wigry były o włos od sprawienia sensacji w półfinale Pucharu Polski. Po kapitalnym meczu wygrały z Arką Gdynia 2:4, ale w dwumeczu musiały uznać wyższość przeciwnika.

 

Obie ekipy dzielą w tabeli zaledwie dwa punkty. Ciężko więc wskazać jednoznacznie faworyta niedzielnej potyczki. Co ciekawe jednak Pogoń ma najwięcej wygranych u siebie spośród wszystkich zespołów Nice 1 Ligi – 8.

Ponadto w ostatnim spotkaniu obu ekip, Pogoń Siedlce wygrała aż 1:4. W Fortunie kurs na przedział bramek 4+ wynosi 2.98.

 

Przed Dominikiem Nowakiem ciężkie zadanie. Przede wszystkim piłkarze Wigier Suwałki muszą wymazać z pamięci wtorkowy półfinał. Nadal bowiem są jednym z poważnych kandydatów do awansu. W znakomitej formie znajduje się ostatnio Damian Kądzior, który jest prawdziwym liderem zespołu Dominika Nowaka. Musi on jednak uważać, bo jest zagrożony pauzą w kolejnym meczu jeśli otrzyma w niedzielę żółtą kartkę.

 

Media Press Kit:  Pogoń Siedlce – Wigry SuwałkiZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.