Zaległe mecze. Wygrana Chrobrego i remis w Rzeszowie

1 gru 2021 Udostępnij

Chrobry wygrał z ŁKS, a Apklan Resovia zremisowała z GKS Katowice.

Chrobry Głogów - ŁKS Łódź 1:0 (0:0)

Pierwsza połowa nie była obfita w sytuacje podbramkowe i zakończyła się bezbramkowym remisem. W końcu spotkały się ze sobą jedne z najlepszych defensyw w Fortuna 1 Lidze. W 59. minucie Mikołaj Lebedyński powalczył o piłkę w polu karnym z bramkarzem ŁKS. Futbolówka spadła pod nogi Dominika Piły, który umieścił futbolówkę w bramce. Chrobry w kolejnych minutach z bardzo dużym zaangażowaniem bronili swojej bramki i ostatecznie wygrali czwarty domowy mecz z rzędu. 

 

Apklan Resovia Rzeszów - GKS Katowice 2:2 

 

W Rzeszowie dwukrotnie na prowadzenie wychodzili zawodnicy GKS Katowice. W 5. minucie wynik meczu otworzył Patryk Szwedzik, a 23 minuty później po zamieszaniu w polu karnym wyrównał Mateusz Mróz. Młody napastnik gości zdobył kolejnego gola tuż przed przerwą. W 73. minucie Maksymilan Hebel dośrodkował z rzutu rożnego wprost na głowę Jakuba Wróbla, który zapewnił swojej drużynie jeden punkt.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.