Zakończyła się tegoroczna Wakacyjna Przygoda z Piłką

23 sie 2019 Udostępnij

Za nami rozgrywki 23. edycji turnieju Wakacyjna Przygoda z Piłką cyklicznie organizowanego przez MKS Miedź Legnica oraz Urząd Miasta Legnica. W piątek 23 sierpnia rozegrano mecze finałowe i rozdano nagrody.

Tradycyjnie nie było wygranych i przegranych. Każdy kto w czasie wakacji brał udział w rozgrywkach otrzymał pamiątkową nagrodę. W tym roku uczestnicy dostali piłki oraz worki treningowe na sprzęt piłkarski.

 

- Życzę wam, aby ta przygoda zmieniła się w prawdziwą karierę, którą będziecie kontynuować na stadionie głównym w barwach Miedzi – powiedział na zakończenie rozgrywek Zbigniew Rutka z Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta Legnica.

 

Rozgrywki trwały przez całe wakacje i były przeznaczone dla najmłodszych dzieci, które podczas wakacji zostają w mieście. Drużyny grały pod okiem Wojciecha Górskiego, który prowadził turniej. W wydarzeniu czynny udział wzięli także rodzice i opiekunowie zawodników za co serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia za rok.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.