Zakończyć rok zwycięstwem

24 lis 2017 Udostępnij

W ostatnim meczu w tym roku w Sosnowcu, Zagłębie Sosnowiec zagra z Górnikiem Łęczna. Gospodarze liczą na podtrzymanie serii bez porażki. Z kolei goście będą chcieli wygrać po raz pierwszy od 10. kolejki.

W Sosnowcu mobilizacja, cel - trzy, ogromnie ważne punkty. Do tego dochodzi również, małe wyrównanie rachunków z sierpnia. Wówczas podopieczni, jeszcze Dariusza Banasika, przegrali w Łęcznej z tamtejszym Górnikiem 1:2. Kurs w Fortunie, że dziś padną dokładnie trzy gole wynosi 3.75. Teraz, zupełnie odmieniony zespół Dariusza Dudka, który notuje kapitalną passę ośmiu kolejnych spotkań bez przegranej, pewnie kroczy ku kolejnemu zwycięstwu.

 

Górnik Łęczna w ostatnim czasie, po naprawdę słabych spotkaniach zdecydował się na skorzystanie z usług Sławomira Nazaruka, który objął stery jako nowy szkoleniowiec zielono-czarnych. Efekt nowej miotły jednak nie pomógł. W poprzedniej kolejce Górnik Łęczna przegrał 0:3 z Odrą Opole. Kurs w Fortunie, że dziś gracze Górnika nie strzelą bramki wynosi 2.14.

 

Bitwy z Dumą Lubelszczyzny nie obfitują i nie zdarzały się bardzo często. Sosnowiczanie do tej pory o ligowe punkty walczyli sześciokrotnie. Tylko raz udało się odnieść zwycięstwo, a było to w sezonie 1988/89, więc trochę czasu już minęło. Dwukrotnie padały remisy, a trzykrotnie górą byli łęcznianie. 

 

Przypominamy, że w tej kolejce gole będą wyjątkowo cenne. Oficjalny sponsor rozgrywek firma Fortuna Zakłady Bukmacherskie za każdą bramkę, która padnie na 9 stadionach Nice 1 Ligi, zapłaci klubom po 2 000 zł. Ogólna kwota zostanie podzielona po równo na wszystkie kluby i będzie przekazana na cele dobroczynne.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.