Zagłębie Sosnowiec przyciąga

10 wrz 2019 Udostępnij

Okres pomiędzy trzecim, a szóstym rokiem życia nazywany jest złotym wiekiem motoryczności ze względu na wszechstronność i tempo rozwoju. Zaczynamy nowy sezon dla przedszkolaków, w sosnowieckim Zagłębiu!

Dlaczego tak ważny dla każdego dziecka jest okres pomiędzy trzecim, a szóstym rokiem życia? Rozwija się wtedy płynność, zwinność i rytmiczność ruchów oraz ich siła. Opanowane wcześniej ruchy i czynności ulegają doskonaleniu, stają się bardziej celowe, pojawiają się nowe umiejętności, a proste ruchy łączone są w bardziej złożone kombinacje ruchowe.

 

Akademia Zagłębia Sosnowiec w trosce o psychofizyczny rozwój najmłodszych mieszkańców regionu Zagłębia Dąbrowskiego rozpoczyna zajęcia sportowe dla dzieci z roczników 2014, 2015 i 2016. W trakcie zajęć prowadzonych przez trenerów specjalizujących się w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym będziemy grali w piłkę, ale to nie wszystko! Poprzez różnego rodzaju aktywności i zabawy, zadbamy o kształtowanie ogólnej sprawności oraz doskonalenie cech mentalnych i charakterologicznych.

 

Dlaczego dzieci powinny uprawiać sport?

 

Bo to wzmacnia i kształtuje ciało, hartuje, uczy wytrwałości i pokory, zdrowej rywalizacji, sprawia przyjemność, wycisza, dodaje pewności siebie i umacnia więzi międzyludzkie.

 

Drodzy Rodzice, wystartowaliśmy już w miniony piątek. Podczas pikniku przy ul. Kresowej prowadziliśmy pokazowe treningi oraz przygotowaliśmy smaczny poczęstunek dla dzieci i dorosłych. Do dyspozycji najmłodszych były także dmuchańce, a dodatkowe atrakcje zapewnili nasi przyjaciele z MOSIR Sosnowiec, My Fitness Place oraz Wataha Judo Kids. Odwiedzili nas również futboliści Karpat Lwów z rocznika 2010. Pogoda była znakomita, więc warunki do dobrej zabawy mieliśmy kapitalne. Atmosfera była świetna, a uśmiechy na twarzach bardzo młodych ludzi bezcenne! Dzieci po prostu kochają sport!

 

Oferta Zagłębia Sosnowiec dostępna  TUTAJ.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.