Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy: Transmisja w Polsacie Sport Extra

4 cze 2017 Udostępnij

Wygrany mecz z GKS-em Tychy i wpadki Górnika Zabrze oraz Chojniczanki – te dwa warunki musza się spełnić, by Zagłębie Sosnowiec zagrało w przyszłym sezonie w Ekstraklasie. Mimo, że sprawa awansu jest ciągle otwarta, to szanse sosnowiczan są nie za duże. Transmisja meczu Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy w Polsacie Sport Extra.

Zagłębie praktycznie przez cały sezon kręciło się wokół miejsc premiowanych awansem. Zespół z Sosnowca nie potrafił jednak ustabilizować formy, co przekładało się na nierówną grę oraz porażki z takimi zespołami jak Znicz Pruszków. Teraz na pewno zawodnicy ze Śląska mogą sobie ”pluć w brody”, gdyż nie wszystko zależy od nich. Najważniejsza jest oczywiście wygrana z GKS-em. Potem trzeba jeszcze liczyć na remisy lub porażki Górnika Zabrze oraz Chojniczanki.

 

Tyszanie zapewnili sobie już utrzymanie i wydaje się, że w Sosnowcu nie sprawią wiele problemów przeciwnikom. Należy jednak pamiętać, iż to zespół bardzo nieprzewidywalny. Na jesieni potrafił pokonać Zagłębie 3:0, więc przed ostatnim gwizdkiem niczego nie można być pewnym.

 

Transmisja meczu Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy od godziny 12.15 w Polsacie Sport Extra.  ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.