Zagłębie dziękuje swoim gościom!

20 wrz 2017 Udostępnij

W ostatnich tygodniach na Stadionie Ludowym nie brakowało miłych gości. Dziękujemy za miłą atmosferę i uśmiech dzieciakom z Nakła nad Notecią i Potulic, a także przedstawicielom klubu LZS Skarpa, dodatkowo pozdrawiamy pułkownika Józefa Koleśnickiego.

Miasto Sosnowiec, wspólnie z naszym klubem, zaprosiło do stolicy Zagłębia Dąbrowskiego dzieci z poszkodowanych wokół Chojnic terenów. Przypomnijmy 3 tygodnie temu nad północną Polską przeszła nawałnica, która zrywała dachy, zalewała szkoły i przewracała drzewa z taką łatwością, jakby to były zapałki. Do Sosnowca przyjechały dzieciaki z Potulic, a następnie Nakła nad Notecią. 


Dla młodzieży miasto przygotowało między innymi zajęcia w szkole, a także wizyty w kinie, Laser House, atrakcje na Wake Zone Stawiki. Zagłębie Sosnowiec zapewniło wyżywienie w restauracji 3Kolory, a także trening na boisku do beach-soccera (wideo z treningu). Dodatkowo druga grupa wyprowadzała piłkarzy Zagłębia na mecze z GKS-em Katowice (kulisy meczu) i Chojniczanką Chojnice. 

 

 

Podczas meczu z GKS-em Katowice na trybunach Ludowego zasiadł gość honorowy - pułkownik Józef Koleśnicki, który jest 96-letnim weteranem walk o niepodległość Polski, odznaczony m.in. Orderem Virtuti Militari czy Orderem Krzyża Komandorskiego Odrodzenia Polski. Pułkownik po meczu gościł w szatni Zagłębia i gratulował piłkarzom zwycięstwa (wideo z wizyty w szatni). 

 

Natomiast podczas meczu z Chojniczanką, Zagłębie  miało przyjemność gościć przedstawicieli LZS Skarpa - klubu, który występuje w B klasie (grupa Bydgoszcz I). Podczas wspomnianej już nawałnicy infrastruktura klubu mocno ucierpiała - między innymi został uszkodzony dach. Zagłębie Sosnowiec przekazało gościom 5 000 zł - czek wręczyli honorowy prezes klubu Leszek Baczyński, a także wybitny były piłkarz i trener Józef Gałeczka. 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.