Zaatakować fotel lidera

7 kwi 2017 Udostępnij

W sobotę do Puław przyjedzie kolejny mocny rywal, tym razem przy Hauke-Bosaka 1 zamelduje się GKS Katowice. Zespół obecnego wicelidera Nice 1 Ligi ma za sobą wysokie zwycięstwo w Pruszkowie i zapewne będzie chciał powtórzyć ten rezultat w Puławach. Jednak jak podkreśla trenera Wisły Adam Buczek, jego zawodnicy na pewno nie będą stać i czekać na rozwój sytuacji na boisku.

Sobotni mecz będzie drugim spotkaniem obu ekipy w ramach rozgrywek Nice 1 Ligi. We wrześniu ubiegłego roku przy Bukowej, gospodarze w trzy minuty rozstrzygnęli losy spotkania, mimo, że przez ponad 45 minut przegrywali z Wisłą. Zabójcze ciosy w 59 i 62 minucie meczu zadał Grzegorz Goncerz. Czy GKS znowu trafi w drugiej połowie? Kurs w Fortunie wynosi 1.61. Dla Wiślaków wówczas w 11 minucie trafił Dawid Pożak. Kurs na prowadzenie beniaminka po pierwszej połowie wynosi 3.5.

 

– Przyjeżdża do nas zespół, który jest w czubie tabeli. To jednak nie powoduje, że podejdziemy do tego meczu z rezerwą. Wręcz przeciwnie od samego początku chcemy podjąć walkę i pokazać na co nas stać – tłumaczy trener Buczek.

 

Puławskiej obronie we znaki będzie się próbował dawać duet Prokić – Goncerz, którzy w ostatnim spotkaniu ze Zniczem zaliczyli po dwa trafienia. Nie można zapomnieć również o Tomaszu Foszmańczyku, który na swoim koncie zgromadził sześć goli.

 

 

Media Press Kit: Wisła Puławy – GKS KatowiceZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.