Z Olsztyna do Siedlec

29 cze 2017 Udostępnij

Arkadiusz Czarnecki i Jarosław Ratajczak zamienili Stomil Olsztyn na Pogoń Siedlce. Wcześniej do zespołu Biało-Niebieskich z Olsztyna trafił trener, Adam Łopatko.

29-letni Czarnecki to środkowy obrońca, który w przeszłości występował m.in. w Lechu Poznań, Sandecji Nowy Sącz i Stomilu Olsztyn. W minionym sezonie rozegrał 24 mecze ligowe, w których zdobył dwie bramki.

 

– Oczekuję, że w Siedlcach zrobimy dobry wynik. Nie będziemy grać o utrzymanie, a o coś więcej, co najmniej o pierwszą ósemkę. Myślę, że Pogoń na to stać. Mam nadzieję, że będziemy regularnie wygrywać. Pracowałem z trenerem przez jakiś czas, poza tym znam kilku chłopaków. Myślę, że nie będę miał problemów z wejściem do szatni – wyraził swoje nadzieje Czarnecki.

 

Ratajczak jest doskonale znany siedleckim kibicom. 26-letni obrońca występował w Pogoni w latach 2013-15. Ostatnie dwa lata spędził w Olsztynie. Jego łączny dorobek w Stomilu to 59 spotkań ligowych i cztery gole.

 

– Postaram się pokazać na boisku, w jakich aspektach poprawiłem się w minionych dwóch latach. Mam nadzieję, że udowodnię moje atuty. Liczę na owocną współpracę. Cieszę się, że wracam do Pogoni. Do klubu, w którym wszystko idzie w coraz lepszym kierunku. Wiele rzeczy poprawiło się od mojego odejścia. Liczę, że będziemy piąć się do góry. Będę starał się pokazać moje ofensywne atuty, ale najwięcej zależy od taktyki trenera – powiedział Ratajczak.

 

Czarnecki podpisał roczną umowę z opcją przedłużenia. Z kolei Ratajczak związał się z Pogonią dwuletnim kontraktem. Środkowy defensor będzie występował z numerem 25 na koszulce, natomiast Rataj z 4.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.