Z nowymi siłami na Stomil?

18 sie 2017 Udostępnij

W kolejnym meczu bez udziału publiczności, Ruch Chorzów podejmie Stomil Olsztyn. Zarówno piłkarze, jak i kibice "Niebieskich" wciąż czekają na zwycięstwo.

Aż 152 dni minęło od ostatniego zwycięstwa Ruchu Chorzów. Jak łatwo się domyślić miało to miejsce jeszcze w ekstraklasie. W Nice 1 Lidze piłkarze Krzysztofa Warzycha ulegli kolejno: Stali Mielec, Chrobremu Głogów i w ubiegłym tygodniu Drutex-Bytovii Bytów. Szczególnie blisko punktów drużyna "Niebieskich" była właśnie w Bytowie. Tam remis straciła w ostatnich sekundach meczu. Kurs w Fortunie, że Ruch zdobędzie pierwszy bramkę wynosi 1.81.

 

Być może w piątkowym spotkaniu szkoleniowiec Ruchu będzie mógł skorzystać z nowych nabytków po zakończeniu półrocznego zakazu transferowego. - Robimy wszystko, żeby na mecz ze Stomilem wystawić już możliwie najmocniejszy skład. Czy w drużynie znajdzie się miejsce dla nowych zawodników zadecyduje trener i aktualna forma piłkarzy. My robimy wszystko, by miał do dyspozycji wszystkich, z którymi podpisaliśmy umowy, gdy zakaz transferowy jeszcze obowiązywał. To pięciu piłkarzy zagranicznych i trzech Polaków - wyjaśnił Grzegorz Kapica, dyrektor sportowy Ruchu.

 

- Trzeba załatwić sprawy w PZPN i federacjach zagranicznych: włoskiej, greckiej, bułgarskiej. Musimy otrzymać ich certyfikaty, by móc zgłosić ich do rozgrywek. Na boisko na pewno nie wybiegnie Bojan Marković. Jest obywatelem Bośni i Hercegowiny, kraju spoza Unii Europejskiej, więc w jego przypadku nie ma takiej fizycznej możliwości, by w trzy dni zdążyć z pozwoleniem na pracę - dodał.

 

W zdecydowanie lepszych nastrojach są gracze Stomilu Olsztyn.    "Duma Warmii" sezon rozpoczęła co prawda od dwóch wysokich porażek - z Bytovią (1:3) i Chojniczanką Chojnice (0:3). Jednak przed tygodniem komplet punktów udało się zdobyć dzięki wygranej 3:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała.  Kurs w Fortunie na przedział bramek 4+ w piątkowym spotkaniu wynosi 4.05.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.