Z Drutex-Bytovii do Chrobrego

26 cze 2017 Udostępnij

26-letni środkowy pomocnik Robert Mandrysz podpisał dwuletni kontrakt z Chrobrym Głogów. Ostatnio występował w Drutex-Bytovii.

26-letni środkowy pomocnik Robert Mandrysz podpisał dwuletni kontrakt z Chrobrym Głogów. Ostatnio występował w Drutex-Bytovii.

Mandrysz pochodzi z Rybnika. Przebrnął m.in. przez część grup młodzieżowych Rymera Niedobczyce oraz Gwarka Zabrza. W wieku 19 lat trafił do Pogoni Szczecin i wtedy zaliczył pierwsze seniorskie mecze, wówczas w 1 lidze oraz w Pucharze Polski. W Pogoni spędził trzy pełne sezony, po czym miał krótsze epizody w Bogdance Łęczna oraz Rozwoju Katowice (pobyt po jednym sezonie). Kolejną stabilizację zyskał w Bytowie, dokąd przeniósł się w połowie 2014 roku.

 

W Drutex-Bytovii rywalizował do końca minionych rozgrywek. Pierwszy okres miał mniej udany. W rundzie jesiennej 2015/16 był podstawowym zawodnikiem swojego zespołu, ale wobec odniesionej na początku 2016 roku kontuzji dużą część wiosny stracił. Na boisku pojawił się dopiero z końcem maja. Za to w kolejną edycję rozgrywek wszedł mocno. Kończył ją z 25 występami na zapleczu ekstraklasy, w których zdobył 4 gole. Pod względem strzeleckim był to jego najlepszy czas. 

 

">ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.