Z Chrobrym i Stomilem bez kibiców

3 sie 2017 Udostępnij

Przypominamy, że dwa najbliższe domowe mecze Ruchu w rozgrywkach Nice 1 Ligi zostaną rozegrane bez udziału publiczności.

„Niebiescy” zagrają przy pustych trybunach z Chrobrym Głogów (piątek, 4 sierpnia, godz. 20:45) i Stomilem Olsztyn (termin do ustalenia). Kibice będą mogli natomiast zobaczyć mecz 1/16 finału Pucharu Polski z Chrobrym, zaplanowany na wtorek, 8 sierpnia, na godz. 19:00.

 

Przypomnijmy: "Na dzisiejszym posiedzeniu Komisja Ligi Ekstraklasy podjęła decyzję o ukaraniu klubu w związku z wydarzeniami, do których doszło w trakcie meczu Ruchu Chorzów z Górnikiem Łęczna, rozegranego w piątek 2 czerwca na stadionie przy Cichej. Komisja nałożyła na nasz klub karę finansową w wysokości 60000 złotych. Ponadto pierwsze dwa mecze nowego sezonu przy Cichej odbędą się bez udziału publiczności. Dodatkowo Komisja postanowiła nałożyć na klub zakaz organizacji wyjazdów kibiców do końca 2017 roku".

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.