Złote Buki rozdane

12 gru 2017 Udostępnij

W trakcie uroczystej gali wręczono nagrody przyznawane przez kibiców GKS-u Katowice, czyli „Złote Buki”. W kategorii "Piłkarz Roku" zwyciężył Alan Czerwiński.

Tegoroczna edycja plebiscytu była już dziesiątą w historii. Podobnie jak przed rokiem uroczysta gala odbyła się w Sali Audytoryjnej Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. - Kilka lat temu prezydent Katowic Marcin Krupa wypowiedział kilka znamiennych zdań o wielosekcyjnym GKS-ie, które mieniły się jak spełnienie marzeń o powrocie do potęgi. Wydawało się, że to marzenie odległe. Udało się jednak stworzyć wielosekcyjny klub, z którego możemy być dumni. Cieszymy się, że marka GKS-u pojawia się w tylu tabelach. W pewnych aspektach jest świetnie, ale nie wszystko idzie idealnie, bo nie było oczekiwanego awansu piłkarzy. Liczę, że te słowa zmotywują naszą drużynę. Życzę wszystkim naszym sportowcom szczęścia na boisku, parkiecie i lodowisku, by mogli realizować marzenie o wielkiej GieKSie - mówił Waldemar Bojarun, wiceprezydent Katowic.

 

„Piłkarzem Roku” został – podobnie jak przed rokiem – Alan Czerwiński. Choć barwy GieKSy reprezentował tylko wiosną, to i tak zdobył największe uznanie kibiców. Tego dnia w MCK-u królowały jednak przede wszystkim piłkarki. To właśnie awans do 1 ligi naszej drużyny kobiet został uznany za „Wydarzenie Roku”.Na zakończenie gali doszło do jeszcze jednej miłej uroczystości. Najlepszy strzelec w historii piłkarskiej GieKSy i legenda klubu, Jan Furtok otrzymał z rąk wiceprezydenta Waldemara Bojaruna nagrodę specjalną, czyli SuperBuka!ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.