Wysokie wygrane w Fortuna Zakłady Bukmacherskie

28 wrz 2020 Udostępnij

Zakłady wzajemne mogą być zarówno doskonałą rozrywką jak i sposobem na wspieranie swoich ulubionych zawodników i drużyn. Przy okazji można też zgarnąć naprawdę duże nagrody. Potwierdzają to przykłady wygranych, które na przestrzeni ostatnich lat padły w firmie bukmacherskiej Fortuna – sponsorze tytularnym rozgrywek 1 ligi.

To właśnie w firmie Fortuna padła rekordowa – jak dotąd – wygrana na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Jeden z graczy zgarnął imponującą kwotę 3,96 mln zł. – Na tę wygraną złożyło się kilka bezpiecznych zakładów online: 4 kupony z wygraną w wysokości 582 588 zł każdy, 2 kupony z wygraną po 327 405 zł, 1 kupon po 354 689 zł oraz 2 kupony po 310 355 zł każdy – pisze Wojciech Borecki, ekspert portalu LegalSport.pl, zajmującego się analizą rynku legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce. – Warto dodać, że na wszystkich zwycięskich kuponach internetowych znajdowały się typy z Ligi Europy UEFA. Co więcej, warto zwrócić swoją uwagę również na stawki pojedynczych zakładów. Najwyższa stawka online w zestawie trafionych kuponów wynosiła bowiem zaledwie 130 zł – dodaje. Łącznie, na wszystkie kupony gracz wydał zaledwie 1050 zł.

 

Druga pod względem wysokości wygrana w zakładach wzajemnych w naszym kraju również padła w Fortuna. Wynosi ona 3 mln zł, jednak co ciekawe – gracz wygrywał duże kwoty w ciągu dwóch kolejnych dni. Najpierw obstawił pięć kuponów, na których pojawiły się tzw. pewniaki, czyli typy z kursem oscylującym wokół 1,4 na mecze piłki nożnej, m.in. ligi włoskiej, portugalskiej oraz tureckiej. Trzeba przyznać, że ryzykował dość sporo, bo stawka jednego z kuponów wynosiła ponad 20 tys. zł. Kupony okazały się jednak trafne, a gracz wzbogacił się o kwotę 2,4 mln zł. Ponieważ Fortuna błyskawicznie rozliczyła wygrane zakłady i przekazała graczowi wygraną, już następnego dnia postawił on za 49 tys. zł kupon SOLO na awans Liverpoolu w Lidze Mistrzów po porażce 0:3 w pierwszym meczu z Barceloną. Mogłoby się wydawać, że jest to niemożliwe, ale okazało się po raz kolejny, że piłka jest nieprzewidywalna – The Reds wygrali rewanż 4:0 i to oni zameldowali się w kolejnej fazie Champions League. Na konto typera wpadło dzięki temu kolejne prawie 550 tys. zł – łącznie, w ciągu dwóch dni wygrał prawie 3 mln zł.

 

W Fortuna Zakłady Bukmacherskie online padły również inne wysokie wygrane. W kwietniu 2018 r. gracz postawił 20 zł na zakład live składających się z sześciu meczów tenisowych. Kurs kuponu wynosił 33 422,50 – kiedy typy okazały się trafne, wzbogacił się o ponad 529 tys. zł. Inny gracz postawił tzw. tasiemca, składającego się aż z 22 zdarzeń, m.in. meczów piłki nożnej, tenisa ziemnego oraz piłki ręcznej. Stawka kuponu wynosiła zaledwie 9,49 zł, ale doliczono do niej aktywny wówczas bonus AKO – wytypowane wyniki były poprawne, a wygrana wyniosła 345 tys. zł.

 

Jeśli ktoś chce powtórzyć takie wyczyny, może spróbować postawić kupon AKO składający się np. z wszystkich meczów kolejki rozpoczętej już Fortuna 1 Ligi. Już w 1. kolejce miało miejsce kilka naprawdę ciekawych spotkań.  Radomiak wysoko wygrał z Widzewem Łódź, mimo że przed spotkaniem eksperci Fortuny dawali obu drużynom w miarę wyrównane szanse na zwycięstwo (typ 1 – kurs 2,56, x – 3,42, typ 2 – 2,72). Z kolei Chrobry Głogów zremisował 1:1 z Koroną Kielce (kurs na remis w Fortuna wynosił aż 3,50), a Termalica zgodnie z przewidywaniami analityków Fortuny ograła Zagłębie Sosnowiec (kurs 2,00 wobec kursu 3,70 na gości).  Więcej o meczach można przeczytać w dziale aktualności.

 

Dla nowych klientów obstawiających 1 ligę, Fortuna Zakłady Bukmacherskie, legalny bukmacher internetowy i stacjonarny, przygotował także specjalne bonusy i promocje za kod promocyjny. Na start po rejestracji z kodem otrzymuje się premie 2230 zł, w tym bonus za depozyt, nagrodę na darmowy zakład 20 zł (freebet) oraz ubezpieczony zakład za 210 zł (Fortuna zwraca postawione przez typera pieniądze, jeśli zakład okaże się przegrany). Wiedza, analiza statystyk i nieco szczęścia mogą sprawić, że wytypowanie wyników tych spotkań przełoży się na duże wygrane.

 

Należy korzystać, tylko z bukmacherów legalnie działających w Polsce tj. posiadających, wydane przez Ministerstwo Finansów, zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych przez sieć internet. Uczestnictwo w nielegalnych zakładach bukmacherskich, wiąże się z konsekwencjami narażenia się na wysokie kary pieniężne oraz odpowiedzialność karną. Udział w grach hazardowych wiąże się ryzykiem uzależnienia od gier oraz utraty pieniędzy postawionych na gry hazardowe.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.