Wysoka porażka Zagłębia

6 lip 2017 Udostępnij

Zagłębiacy przystąpili do drugiej potyczki na obozie i trzeba im oddać, że do przerwy wyglądało to całkiem przyjemnie dla oka. Wszystko posypało się w drugiej części kiedy do gry wkroczyła ekipa testowanych graczy.

Zagłębiacy przystąpili do drugiej potyczki na obozie i trzeba im oddać, że do przerwy wyglądało to całkiem przyjemnie dla oka. Wszystko posypało się w drugiej części kiedy do gry wkroczyła ekipa testowanych graczy.

Podopieczni trenera Dariusza Banasika od samego początku potrafili odpowiedzieć na ataki Karviny. W 13. minucie Lukas Burdinsky złożył się do strzału w powietrzu i z odrobiną szczęścia futbolówka odbiła się od poprzeczki! Warto pochwalić w defensywie Arkadiusza Najemskiego, który często asekurował swoich partnerów i potrafił oddalić zagrożenie. Sosnowiczanie najwięcej szumu robili lewą stroną, gdzie aktywny był Adam Banasiak. Jego przydatność potwierdziła się pod koniec pierwszej części. Skorzystał z dokładnego przerzutu zawodnika testowanego i podzielił się jeszcze piłką z Tomaszem Nowakiem, ale tylko na chwilę, ponieważ po odegraniu kapitana "Banan" uderzył nie do obrony.


W drugiej odsłonie nie wyglądało to już tak dobrze jak w pierwszej. W naszej jedenastce doszło do wielu roszad i eksperymentów. Mnóstwo nowych twarzy i szybko wynikły z tego nieprzyjemne konsekwencje. Zaczęło się od błyskawicznego wyrównania po przerwie i reszta goli to była tylko kwestia czasu. Bardzo dzielnie między słupkami spisywał się Dawid Kudła, który nie mógł narzekać na nudę. W 66. minucie popisał się rewelacyjną obroną, kiedy piłka po uderzeniu "nożycami" leciała prosto pod poprzeczkę. Trener Dariusz Banasik wraz ze swoim sztabem szkoleniowym ma ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ obóz w Wodzisławiu Śląskim powoli dobiega końca i trzeba wybrać piłkarzy, którzy wzmocnią nasz skład. 

 1:0 Banasiak 40',

1:1 Panak 48',

1:2 Stepanovsky 58',

1:3 Kalabiska 68',

1:4 Kalabiska 85'

Zagłębie (I połowa): Perdijić - Wrzesiński, Najemski, Cichocki, Udoviczić - zawodnik testowany, Nowak, zawodnik testowany, Banasiak - zawodnik testowany, zawodnik testowany. 

 

Zagłębie (II połowa): Kudła - Klama, Jędrych, Krzykowski, Udoviczić - zawodnik testowany, zawodnik testowany - zawodnik testowany, Mularczyk, Nawotka - zawodnik testowany. Karvina: Pastornicy - Pashov, Kostal, Sisler, Puchel, Smrz, Moravec, Wagner, Eismann, Hosek, Budinsky. Rezerwa: Kalabiska, Colio, Stepanovsky, Piacek, Vondra, Duda, Panak, Janecka, Ciupa.

 

 

">ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.