Wyjść na prostą!

13 wrz 2017 Udostępnij

W obecnym sezonie Zagłębie jak i GKS na pewno nie sprawiają kibicom wiele radości. Jedna i druga ekipa myśli tak samo - teraz albo nigdy - Odpowiedź poznamy już w najbliższą środę o godzinie 18:00, kiedy to zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego Tomasza Wajdy. Zapraszamy na trybuny i do Polsatu Sport!

Zagłębie Sosnowiec przed sezonem wymianiane było jako jeden z faworytów do awansu. Zespół ze Stadionu Ludowego przeszedł latem spore zmiany. Do drużyny dołączyło kilkunastu nowych zawodników z bogatym doświadczeniem. Sosnowiczanie spisywali się jednak poniżej oczekiwań, czego efektem była zmiana na trenerskiej ławce. Dariusza Banasika zastąpił Dariusz Dudek, w przeszłości piłkarz GKS-u Katowice. Obecnie Zagłębie plasuje się na czternastym miejscu w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów w siedmiu meczach.

 

Katowiczanie także mają swoje problemy. Po trzech meczach bez porażki, ostatnio musieli przełknąć gorzką pigułkę w postaci przegranej z Wigrami Suwałki. Sprawy nie ułatwiają kontuzje, które zmusiły trenera Piotra Mandrysza do rotowania składem. Ekipa z Bukowej wierzy jednak, że zdoła się przełamać i wygrać w rozgrywkach ligowych na Ludowym po raz pierwszy od 26 lat (Trójkolorowi ostatnio wygrali w lidze 1:0 z rywalami zza miedzy w maju 1991 roku). Kurs w Fortunie, że GieKSa wygra z Zagłębiem 1:0 wynosi 8.8.

 

Każdy kibic interesujący się piłką nożną wie jakim ważnym wydarzeniem jest przyjazd do Sosnowca zespołu z Katowic. Z GKS-em Zagłębie mierzyło się trzydzieści cztery razy. Dwanaście padło łupem Zagłębia Sosnowiec, jedenaście pojedynków zakończyło się bez triumfatora i również jedenaście zwycięstw na swoim koncie ma GKS.  

 

Patrząc z perspektywy ostatnich pojedynków to kibice Zagłębia mogą być w nieco lepszych humorach. Zagłębiacy w dwóch ostatnich sezonach potrafili znaleźć patent na katowiczan. Trzy zwycięstwa i jeden remis to bilans ostatnich spotkań. W ostatnim spotkaniu obu ekip na Ludowym, gospodarze wygrali 1:0 po golu Michała Fidziukiewicza. Kurs w Fortunie, że to Zagłębie strzeli pierwszą bramkę w dzisiejszym spotkaniu wynosi 1.73.  ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.