Wyjątkowa kolejka!

5 lis 2018 Udostępnij

To była niewątpliwie wyjątkowa kolejka. Na pierwszoligowych boiskach zobaczyliśmy aż 26 bramek. W żadnym ze spotkań nie padł bezbramkowy remis!

To była niewątpliwie wyjątkowa kolejka. Na pierwszoligowych boiskach zobaczyliśmy aż 26 bramek. W żadnym ze spotkań nie padł bezbramkowy remis!

26 bramek w jednej kolejce to trzeci wynik pod względem liczby goli w tym sezonie. Jak dotąd najwięcej bramek padło w 8. Kolejce – 30. W 6 i 9 natomiast piłka wpadała do siatki 29 razy. Najwięcej bramek w 17. kolejce zobaczyli kibice w Łodzi – aż sześć!

 

17. kolejka to także gol niespełna 16-letniego Kacpra Sadłochy ze Stali Mielec. Młody zawodnik ustalił wynik sobotniego meczu ze Stomilem Olsztyn, strzelając gola na 4:0. W chwili pojawienia się na boisku miał dokładnie 15 lat i 337 dni!

 

">

 

W Nowym Sączu kibice zobaczyli natomiast najszybciej strzeloną bramkę w historii Fortuna 1 Ligi. Autorem gola został Mateusz Klichowicz z Sandecji Nowy Sącz. Napastnik „Biało-czarnych” potrzebował na strzelenie bramki zaledwie 16 sekund! Wcześniej rekord ten należał do Vladislavsa Gutkovskisa z Bruk-Bet Termaliki, który pokonał bramkarza Puszczy Niepołomice w 18 sekundzie meczu.

 

">ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.