Wydostać się z dołu tabeli

31 mar 2017 Udostępnij

W Olsztynie mają powody do radości. Zespół nie przegrał jeszcze spotkania, a do tego kolejny mecz gra u siebie, gdzie jest niezwykle mocny. Wisła Puławy podbudowana remisem z liderem liczy jednak na kolejne punkty. Wciąż bowiem beniaminek nie może być pewny pozostanie w lidze.

Obie ekipy w minionej kolejce zaliczyły remisy, Wisła bezbramkowy z Chojniczanką, a Stomil 2:2 z Podbeskidziem Bielsko Biała. Bezpośrednia konfrontacja między oboma zespołami w Nice 1 Lidze również jest remisowa. Jesienią w Puławach drużyny strzeliły po jednej bramce i spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Losy spotkania rozstrzygnęły się w ostatnim kwadransie gry.  Natomiast wcześniej karnego nie wykorzystał Rafał Kujawa ze Stomilu Olsztyn. Według Fortuny kurs na taki sam wynik w sobotnim meczu wynosi 8.8.

 

Podopieczni trenera Adama Łopatko w rundzie wiosennej mają na koncie trzy remisy ( z Zagłębiem, GKS-em Katowice i Podbeskidziem) oraz zwycięstwo 5:1 nad Zniczem Pruszków.

 

Stomil u siebie gra rewelacyjnie. Przegrał tylko raz i stracił najmniej bramek w całej lidze! Pokonanie "Dumy Warmii" na własnym terenie będzie bardzo trudnym zadaniem dla beniaminka. Jednak Wisła całkiem nieźle radzi sobie na wyjazdach. Na wiosnę z obu meczów w delegacji, podopieczni Adama Buczka przywieźli komplet punktów. Według Fortuny kurs na wygraną gości wynosi w sobotę 3.5. Ponadto we wszystkich dotychczasowych spotkaniach, bramkarz Wisły skapitulował tylko dwa razy.

 

Wiele osób mówi, że jedziemy walczyć o ileś tam punktów. Dla mnie sprawa jest prosta, kolejny mecz przed nami, kolejne trzy punkty do zgarnięcia i na tym się skupiamy. Na pewno temperatury dodaje fakt, że jest to nasz bezpośredni sąsiad w tabeli, ale my zachowujemy chłodną głowę i chcemy w Olsztynie zrobić swoje wyjaśnia trener Wisły Puławy, Adam Buczek

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.