Wtorek w F1L: Dzień remisów

16 cze 2020 Udostępnij

We wtorek sześć drużyn podzieliło się ze sobą punktami. Chrobry Głogów zremisował z GKS Jastrzębie, Podbeskidzie Bielsko-Biała z Puszczą Niepołomice, a Sandecja Nowy Sącz z Odrą Opole.

Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie 0:0 

 

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie Chrobrego z GKS. W 24. minucie Farid Alli trafił w poprzeczkę i gospodarze mogli mówić o bardzo dużym szczęściu. Chrobry atakował, ale pod bramką Mariusza Pawełka nie był tak skuteczny. W drugiej połowie aktywny był Benedyczak, lecz nie potrafił znaleźć sposobu na Pawełka i mecz zakończył się podziałem punktów. 

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice 2:2 (1:2)
Bramki: Michał Rzuchowski 5' Mateusz Sopoćko 80' - Michal Klec 26', Maksymilian Sitek 42'

 

Na brak emocji znowu nie mogą narzekać kibice Podbeskidzia. Tym razem ich drużyna zremisowała z Puszczą Niepołomice. To "Górale' wyszli szybko na prowadzenie za sprawą Michała Rzuchowskiego, ale już do przerwy prowadzili goście, którzy wiosną spisują się bardzo dobrze. Mecz toczony był w żywym tempie i na brak jakości nikt nie mógł narzekać. Ozdobą spotkania było jednak gol Mateusza Sopoćko, który oddał bardzo precyzyjny strzał z dystansu. W końcówce meczu trzy punkty Podbeskidziu mógł zapewnić Marko Roginić, ale dobrą interwencją popisał się Karol Niemczycki. 

 

Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole 1:1 (0:0)
Bramki:

 

W pierwszej Sandecja była groźniejsza pod polem karnym Odry, ale nie potrafiła zamienić sytuacji na bramki. W drugiej połowie wynik spotkania otworzył Patryk Janasik, który wykorzystał świetne prostopadłe podanie Mateusza Czyżyckiego. W 74. minucie do wyrównania doprowadził Michal Piter-Bućko, który zza pola karnego delikatnie uderzył futbolówke, a ta poleciała tuż obok prawego słupka bramki Mateusza Kuchty. 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.