Współpraca GKS-u z Rozwojem

20 lip 2017 Udostępnij

W czwartek przy Bukowej nastąpiło oficjalne podpisanie umowy pomiędzy GKS-em Katowice i Rozwojem Katowice.

W czwartek przy Bukowej nastąpiło oficjalne podpisanie umowy pomiędzy GKS-em Katowice i Rozwojem Katowice.

W ramach współpracy nastąpi wzajemne wspieranie się obu katowickich klubów w szkoleniu młodzieży, dojdzie również do wymiany zawodników. Najzdolniejsi piłkarze Rozwoju mają trafić do GKS-u Katowice, a drużynę z ul. Zgody zasilić piłkarze z szerokiej kadry GKS-u. – Rozwój ma swoją filozofię szkolenia, Akademia Piłkarska GKS-u ma swoją, więc myślę, że wymiana doświadczeń i współpraca na poziomie młodzieżowym ma ogromne szanse powodzenia. Najważniejszym elementem w tym wszystkim jest to, żeby młodzi i zdolni zawodnicy mieli szansę przejść przez GKS i pójść dalej w Polskę. W szkoleniu skupiamy się na dotarciu indywidualnym do młodych zawodników i wpłynięciu na ich życie oraz wskazanie drogi, w GKS-ie jest podejście systemowe, liczymy na połączenie tych dwóch elementów – mówi pełen nadziei prezes Rozwoju Zbigniew Waśkiewicz.

 

">

 

W związku z podpisaną umową drużyna rezerw GKS-u Katowice została wycofana z rozgrywek ligowych. Prezes GKS-u Wojciech Cygan wierzy, że współpraca z tak zasłużonym dla szkolenia młodzieży klubem będzie owocna dla obu stron. – Po latach rozmów GKS razem z Rozwojem doszedł wspólnych wniosków i chęci współpracy. Wiąże się to też z decyzją wewnątrz naszego klubu, że wycofujemy zespół rezerw z rozgrywek ligi okręgowej. Chcemy postawić na szkolenie młodzieży, na najstarsze roczniki juniorskie i tam szukać najzdolniejszych, a to pięknie wkomponowuje się we współpracę z bardzo znamienitym klubem sportowym jeśli chodzi o szkolenie młodzieży. Szkolenie w Rozwoju to ten model, któremu chcemy się przyglądać i skorzystać. Mam nadzieję, że Rozwój też ma taką chęć spojrzenia – podkreślał prezes Cygan. 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.