Współpraca Akademii Miedzi z Gminą Męcinka

6 sie 2019 Udostępnij

Miedź Legnica podpisała trójstronną umowę partnerską z Gminą Męcinka oraz stowarzyszeniem Gminna Akademia Piłkarska w Męcince, dotyczącą współpracy w szkoleniu najmłodszych adeptów futbolu.

Trenerzy związani z Akademią Piłkarską Miedzi Legnica uczestniczyć będą w procesie szkolenia drużyn z Gminy Męcinka. Z ramienia klubu koordynować współpracę będzie dyrektor akademii Wojciech Robaszek. Umowa partnerska została uroczyście podpisana podczas VI Turnieju Lata Gminy Męcinka. W zawodach uczestniczyły również zespoły Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica.

 

- Projekt powstał wiosną, gdy spotkaliśmy się z wójtem Mirosławem Brzozowskim. W Gminie Męcinka założona została Gminna Akademia Piłkarska, mająca umożliwić młodym sportowcom wywodzącym się z lokalnej społeczności treningi na najwyższym poziomie. Z naszej strony w projekt zaangażowani będą trenerzy Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Szkolenie w Gminnej Akademii Piłkarskiej w Męcince odbywać się będzie do kategorii U10, natomiast na dalszym etapie młodzi piłkarze będą mogli rozwijać się w naszym klubie – mówi Wojciech Robaszek, dyrektor Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.