Wraca magazyn Fortuna 1 Ligi. Goście z Radomiaka Radom

29 lip 2019 Udostępnij

Wróciła Fortuna 1 Liga, a wraz z nią nasz ligowy magazyn. W poniedziałkowy eksperci Polsatu Sport wraz z zaproszonymi gośćmi porozmawiają o minionej kolejce, w której na szczególne uznanie zasłużyli beniaminkowie. Transmisja od godziny 20 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Pierwsza kolejka Fortuna 1 Ligi za nami. Było w niej wiele zaskakujących wyników, spowodowanych głównie przez beniaminków. Po premierowej serii spotkań na szczycie tabeli jest Olimpia Grudziądz, która pokonała Chrobrego Głogów 5:0. Bohaterem meczu został Omran Haydary, który zdobył hat-tricka.

 

Innym beniaminkiem, który sprawił niespodziankę kibicom, był Radomiak Radom. Drużyna z Mazowsza pokonała GKS Tychy 2:1. Gościem naszego magazynu będą właśnie piłkarze klubu z Radomia – Dawid Abramowicz oraz strzelec jednego z goli Damian Nowak. W programie przedstawimy także postać, legendę Zdzisława Radulskiego, który z drużyną związany jest blisko 60 lat.

 

Zwycięstwo odniósł także GKS Bełchatów, który pokonał Stomil Olsztyn 3:0. Dobra dyspozycja nowych zespołów w Fortuna 1 Lidze nie umknie uwadze naszych ekspertów. Oprócz rozmów z gośćmi w studio będziemy się łączyć z trenerami GKS Bełchatów i Olimpii Grudziądz.

 

Prowadzący: Szymon Rojek,

Goście: Dawid Abramowicz (Radomiak Radom), Damian Nowak (Radomiak Radom),

Eksperci: Janusz Kudyba i Tomasz Łapiński.

 

Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi o 20:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.plZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.