Wrócić do wygrywania

30 mar 2017 Udostępnij

Dla Wigier Suwałki ostatnie dwa spotkania zakończyły się porażkami. Z kolei zwycięstwo GKS Tychy w ubiegłym tygodniu nieco poprawiło sytuację zespołu. Mimo to położenie beniaminka w tabeli Nice 1 Ligi dalekie jest od ideału.

Mimo porażek Wigry Suwałki nadal pozostają w grze o awans do Ekstraklasy. Szansa na przełamanie wydaje się niemal idealna. Do Suwałk przyjeżdża bowiem zespół, który nie zaznał smaku zwycięstwa na wyjeździe. Co więcej GKS Tychy ma duży problem ze strzelaniem bramek na wyjeździe. Do tej pory beniaminek w delegacji tylko osiem razy cieszył się ze zdobytych goli. Gorszym bilansem lidze może pochwalić się, co ciekawe… Stal Mielec. Według Fortuny kurs na gol dla GKS Tychy wynosi 1.41.

 

W Wigrach ma kto strzelać bramki. Najlepszym strzelcem zespołu jest Damian Kądzior z dziewięcioma trafieniami. Osiem bramek dołożył do tej pory Kamil Adamek. Z kolei wśród gości najskuteczniejszy pozostaje Jakub Świerczok. Napastnik beniaminka Nice 1 Ligi ma na koncie sześć trafień. Trzy z nich padły na wiosnę i to w jednym spotkaniu z MKS Kluczbork.

 

W minionej rundzie to beniaminek okazał się lepszy i wygrał 2:1. Decydująca gol padł dopiero w 90. minucie spotkania. W Fortunie kurs na przedział bramek między 2-3 wynosi 1.91. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.