Wrócić do walki

29 kwi 2017 Udostępnij

Kiedy duma Podlasia po 4. kolejce usadowiła się na fotelu lidera zaplecza ekstraklasy wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Na szczycie tabeli Wigry Suwałki przebywały nieprzerwanie przez miesiąc. Później nastąpiła fatalna seria kilku meczów bez zwycięstwa i suwalczanom nie udało się już odzyskać pierwszoligowego tronu.

Podopieczni Dominika Nowaka graja jednak równo, do miejsca premiowanego awansem do ekstraklasy tracą dziś zaledwie pięć punktów i wciąż brani są pod uwagę w walce o awans do ekstraklasy. W międzyczasie Wigry stoczyły niesamowity bój w Pucharze Polski, z którego odpadły dopiero w półfinale, przegrywając dwumecz z Arką Gdynia, a do występu na PGE Stadionie Narodowym zabrakło im jednego gola.

 

W sobotę największego zagrożenia zawodnicy MKS-u spodziewać się mogą ze strony Damiana Kądziora. Pomocnik podebrany z rozpadającego się przed rokiem Dolcanu Ząbki jak na razie spisuje się znakomicie. Piłkę w siatce rywali ligowych umieszczał już 11 razy oraz dwukrotnie użądlił wspomnianą wyżej Arkę. Klub z Suwałk zimą nie szarżował na rynku transferowym, ale utrzymał trzon zespołu. Kurs, że zespół Dominika Nowaka wygra przynajmniej jedną połowę wynosi 1.16.

 

Historia bezpośrednich konfrontacji MKS-u z Wigrami Suwałki to zaledwie trzy spotkania. Wszystkie odbyły się w 1 lidze, w poprzednim i w bieżącym sezonie rozgrywkowym. Do tej pory żadna z drużyn nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i wszystkie mecze zakończyły się podziałem punktów. Bramkowy bilans to po trzy trafienia z obu stron. Kurs w Fortunie na remis wynosi 4.3. 

 

MEDIA PRESS KIT: WIGRY SUWAŁKI-MKS KLUCZBORKZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.