Wrócić do gry

21 kwi 2017 Udostępnij

W Siedlcach spotkają się zespoły, które nie mogą zaliczyć poprzedniej kolejki do udanych. Pogoń przegrała ostatnie dwa spotkania. Z kolei Chojniczanka po przegranej z GKS Tychy straciła pozycję lidera Nice 1 Ligi.

Jeszcze żaden z meczów pomiędzy tymi zespołami nie zakończył się remisem. Trzykrotnie wygrywała Chojniczanka, a dwa razy górą była Pogoń Siedlce. W rundzie jesiennej Chojniczanka zdobyła pewne trzy punkty, pokonując Pogoń 2:1. Kurs w Fortunie, że w sobotę padnie remis do przerwy wynosi 2.01.

 

W minionej kolejce dotychczasowy lider doznał bolesnej porażki u siebie z GKS Tychy. Przegrana spowodowała, że Chojniczanka straciła przewodnictwo w tabeli Nice 1 Ligi, a po środowym spotkaniu i wygranej Sandecji spadła poza miejsca premiowane awansem do ekstraklasy. W meczu z GKS-em Tychy swoja czwartą żółtą kartką w sezonie ukarany został Irakli Meschia w związku z czym nie zagra przeciwko Pogoni Siedlce. Do dyspozycji trenera Piotra Gruszki będą za to wracający po pauzie kartkowej: Tomasz Mikołajczak i Michał Markowski.

 

Pogoń Siedlce kontynuuje fatalną passę trzech przegranych z rzędu. Dwie porażki ekipa z Mazowsza poniosła na własnym boisku, a w ostatni weekend przegrała na wyjeździe w Głogowie. Co ciekawe w każdym z tych spotkań Pogoń traciła gole w pierwszym kwadransie gry. Kurs w Fortunie, że w sobotę pierwsza bramka padnie w pierwszych piętnastu minutach gry wynosi 2.93.

 

Media Press Kit: Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.