Wróbel i Sylwestrzak gośćmi Magazynu Fortuna 1 Ligi

5 sie 2019 Udostępnij

Łukasz Wróbel i Kamil Sylwestrzak z Chojniczanki Chojnice będą gośćmi w Magazynie Fortuna 1 Ligi. Początek transmisji o godzinie 20:30 na kanale Polsat Sport.

Chojniczanka Chojnice po 2. kolejkach ma w swoim dorobku jeden punkt - po remisie z Wigrami Suwałki. W niedzielę drużyna z Pomorza przegrała 0:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała na własnym stadionie. Dla Kamila Sylwestrzaka to drugi sezon w Chojniczance Chojnice. W poprzednim sezonie był podstawowym zawodnikiem i zagrał w 22 ligowych meczach.

 

Dla Łukasza Wróbla to z kolei pierwszy sezon "za biurkiem". Były obrońca i kapitan Bytovii Bytów latem zakończył karierę sportową i został dyrektorem sportowym klubu z Chojnic. W studiu z pewnością nie zabraknie pytań na temat czeskiego duetu trenerskiego Josef Petrik senior i Josef Petrik junior, ale także na temat celu, jaki stoi przed Chojniczanką w obecnym sezonie.

 

Prowadzący: Szymon Rojek,

Goście: Łukasz Wróbel i Kamil Sylwestrzak (Chojniczanka Chojnice),

Eksperci: Janusz Kudyba i Tomasz Łapiński.

Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi o 20:00 w Polsacie Sport.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.