Wolontariat - opiekun drużyny - Liga Mistrzów EAFF 2020

27 sty 2020 Udostępnij

Bielsko-Biała będzie gospodarzem Ligi Mistrzów AMP Futbolu w maju 2020 roku. To kolejna duża impreza, który odbędzie się w mieście pierwszoligowca. Obecnie trwają poszukiwania wolontariuszy, którzy będą opiekunami drużyn.

W dniach 22-24 maja w Bielsku-Białej i Czechowicach Dziedzicach odbędzie się finałowy turniej Ligi Mistrzów EAFF 2020 (AMP Futbol). Do naszego kraju przyjadą m.in. mistrzowie z Anglii, Irlandii, Turcji, Włoch, Gruzji, Rosji czy Azerbejdżanu. Zadaniem wolontariusza będzie m.in. odbiór z lotniska oraz pomoc językowa na miejscu. Opiekunowie drużyn rozpoczną swoje działania kilka dni przed turniejem. Organizatorzy poszukują osób do pomocy przydzielonej drużynie, które swobodnie posługują się jednym z następujących języków: angielski, włoski, rosyjski lub turecki.

 

W kolejnych miesiącach będą poszukiwani także inni wolontariusze. Aby zglosić chęć pomocy w tym prestiżowym wydarzeniu prosimy o uzupełnienie ankiety dostępnej TUTAJ.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.