Wojewoda spotkał się z nowym zarządem Górnika Łęczna

3 sie 2017 Udostępnij

Wojewoda lubelski Przemysław Czarnek spotkał się z przedstawicielami zarządu Górnika Łęczna, na czele którego od niedawna stoi Veljko Nikitović – były zawodnik Górnika Łęczna, który jako pierwszy obcokrajowiec nosił opaskę kapitańską pierwszego zespołu „zielono-czarnych”.

Nowy zarząd Górnika zapoznał wojewodę lubelskiego z sytuacją w klubie po spadku z ekstraklasy, zapewniając, że sytuacja finansowa klubu jest stabilna i w rozpoczętym sezonie drużyna powalczy o jak najlepsze miejsce w ligowej tabeli. Budowa nowego zespołu już się rozpoczęła. Po zakończonym sezonie zapadła też decyzja o powrocie do rozgrywania meczów w Łęcznej, a nie tak, jak było w ubiegłym sezonie, na stadionie Arena Lublin w stolicy województwa.

 


 

Wojewoda Przemysław Czarnek podkreślił, że spadek z ekstraklasy, jest szansą dla młodych, wybijających się zawodników, którzy przejmą rolę, jaką pełniło kilku zawodników z pierwszego składu, którzy odeszli po sezonie. Gra na zapleczu ekstraklasy pozwoli młodym łęcznianom, u boku weteranów, stworzyć solidny fundament pod zespół, który w odmłodzonym składzie będzie mógł skutecznie walczyć o powrót do piłkarskiej elity.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.