Wojciechowski wspiera GieKSę!

11 kwi 2017 Udostępnij

Mocny finisz notują przedstawiciele GKS Katowice w akcji „Zagrajmy to jeszcze raz”. Tym razem do grona ambasadorów projektu dołączył Sławomir Wojciechowski!

Mocny finisz notują przedstawiciele GKS Katowice w akcji „Zagrajmy to jeszcze raz”. Tym razem do grona ambasadorów projektu dołączył Sławomir Wojciechowski!

 

W drugiej połowie lat 90. był supergwiazdą GieKSy. To on - w duecie z Adamem Ledwoniem - stanowił wówczas o sile drugiej linii GKS-u Katowice. Takiego klasycznego playmakera z numerem „10” na koszulce mogła wówczas GieKSie zazdrościć cała liga.

 

 

Jego znak rozpoznawczy? To wie każdy kibic! Na polskich boiskach nie było wówczas zawodnika, który równie skutecznie i efektownie egzekwowałby stałe fragmenty gry. Wojciechowski zdobywał gole nie tylko z rzutów wolnych, ale i rzutów rożnych. Jego gigantyczne umiejętności zaowocowały transferami do szwajcarskiego FC Aarau, a potem do słynnego Bayernu Monachium. Teraz GieKSa z dumą witam Sławomira Wojciechowskiego wśród ambasadorów projektu „Zagrajmy to jeszcze raz”!

Przedstawiciele GKS-u Katowice przypominają, że do zakończenia akcji, której celem jest zebranie pieniędzy na film o historii GieKSy, pozostało zaledwie kilka dni. Dotąd akcję wsparło blisko 300 fanów, którzy uzbierali ponad 44 tysiące złotych!ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.