Wojciech Kędziora napastnikiem GieKSy!

29 cze 2017 Udostępnij

Doświadczony napastnik Wojciech Kędziora wzmocnił GieKSę.

Nowym zawodnikiem GKS-u Katowice został Wojciech Kędziora, który podpisał roczny kontrakt. Kędziora trafił do GieKSy z Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Przez ostatnie dwa sezony w barwach tego klubu zanotował 60 występów w Ekstraklasie, w których zdobył 12 goli. 36-letni napastnik największe sukcesy świętował z Piastem Gliwice, którego dwukrotnie wprowadzał do Ekstraklasy. Na swoim koncie ma tytuł króla strzelców 1 ligi sezonu 2011/12. Awans do najlepszej ligi świętował także jako piłkarz Zagłębia Lubin.


- Wojtek to typ napastnika, jakiego poszukiwaliśmy. Jest silny, potrafi zastawić piłkę, grać tyłem do bramki i świetnie walczy w powietrzu. Wierzymy, że wzmocni naszą siłę rażenia – mówi Dariusz Motała, menedżer sekcji piłkarskiej.

- Klub ma swoje plany, a ja chcę pomóc w ich realizacji. Mam nadzieję, że wpłynę pozytywnie na zespół i dołożę swoją cegiełkę w osiągnięciu zakładanych celów – mówi Wojciech Kędziora. Nowy napastnik GKS-u po raz kolejny w swojej karierze będzie trenował pod okiem Piotra Mandrysza. - W przeszłości miałem okazję dwukrotnie współpracować z trenerem Mandryszem. Razem cieszyliśmy się z awansu Piasta do Ekstraklasy oraz z utrzymania Termaliki. To były dobre momenty – dodaje Kędziora.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.