Wisła zakończyła przygotowania

28 lut 2017 Udostępnij

Sobotnim spotkaniem z Podlasiem Biała Podlaska, pierwsza drużyna Wisły zakończyła okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2016/17. Wiślacy wygrali 1:0 po bramce Jakuba Smektały w 70. minucie meczu.

– Co do meczu to może należało się spodziewać więcej bramek i my również byśmy się z tego cieszyli. Dzisiaj praktycznie cały mecz musieliśmy grać w ataku pozycyjnym, dzięki temu można było pewne rzeczy udoskonalić. Skończyło 1:0, zagraliśmy na dwa składy po 45 minut każdy, bo zależało nam na tym aby każdy zawodnik odbył jednostkę treningową – wyjaśnił trener Adam Buczek.

 

– Okres przygotowawczy na szczęście już zakończony bo to były długie 2 miesiące niekiedy w trudnych warunkach tak więc cieszymy się, że to już za nami. Teraz czeka nas najbliższa sobota gdzie zagramy nasz pierwszych mecz ligowy. Najważniejsze, że kończymy ten okres zdrowo i bez kontuzji, i czekam na mecz w Bytowie – podsumował Buczek.

 

Wisła Puławy – Podlasie Biała Podlaska 1:0 (0:0)

 

1:0 Smektała (70’)

 

Wisła I połowa: Penkovec – Turzyniecki, Głaz, Gusocenko, Litwiniuk, Cierpka, Szczotka, Popiołek, Skrzypek, Pożak, Patejuk

 

Wisła II połowa: Witan – Sedlewski, Poznański, Żemło, Hiszpański, Maksymiuk, Kolehmainen, Płonowski, Smektała, Darmochwał, Nowak

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.