Wisła Puławy - Górnik Zabrze: Transmisja w Polsacie Sport

4 cze 2017 Udostępnij

Niezwykle intersująco zapowiada się ostatnia kolejka Nice 1 Ligi. Największe szanse na awans do Ekstraklasy ma Górnik Zabrze, który w niedziele wybierze się do Puław na spotkanie z Wisłą. Zwycięstwo zapewni zabrzanom powrót, po roku nieobecności do najwyższej klasy rozgrywkowej. Transmisja meczu Wisła Puławy – Górnik Zabrze w Polsacie Sport.

Jeszcze miesiąc temu mało kto spodziewałby się, że to właśnie Górnik będzie głównym kandydatem do awansu. Piłkarze ze Śląska grali nie równo, a przełomowy okazał się mecz z Chojniczanką wygrany przez zabrzan 6:1. Od tego czasu wygrali wszystkie mecze, wykorzystali potknięcia rywali i wskoczyli na pozycję wicelidera. Szanse na wyprzedzenie Górnika ma jeszcze pięć drużyn, ale mało kto dopuszcza scenariusz, w którym ekipa z Zabrza nie wygra z Wisła.

 

Puławianie okupują trzecią pozycję od końca i jedyne o co walczą to gra w barażach. O to będzie jednak bardzo ciężko, gdyż punkt więcej ma Drutex-Bytovia, aby myśleć o poprawie swojej sytuacji Wisła musi z Górnikiem wygrać i liczyć na porażkę bytowian z GKS-em Katowice. Ze zwyciężaniem mają puławianie jednak duże problemy. Ostatnio trzy punkty udało im się zgarnąć w połowie kwietnia w meczu ze słabym Zniczem Pruszków.

 

Transmisja meczu Wisła Puławy – Górnik Zabrze od godziny 12.15 w Polsacie Sport.  ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.