Wigry Suwałki z innowacyjnym programem na YT

6 mar 2019 Udostępnij

Wigry Suwałki od początku rundy wiosennej wprowadziły dla swoich kibiców nie małą gratkę. Na kanale YouTube klub z Podlasia przed każdym domowym meczem prowadzi program pt. Studio #Zarzecze26.

Program zaczyna się 40 minut przed każdym domowym meczem Wigier Suwałki. Głównym tematem rozmów i analiz jest oczywiście mecze. Autorzy tego projektu prezentują również materiały, które udało im się nagrać podczas tygodnia.

 

Prowadzący z kolei zaprasza do studia różnych gości. Przed meczem z GKS-em Katowice gościem programu był m.in. Dariusz Mazur - były wieloletni prezes klubu. Co jednak najważniejsze, podczas meczu kibice mogą słuchać radiowego komentarza. Po spotkaniu natomiast kibice mogą zapoznać się na gorąco z opiniami zawodników.

 

To do tej pory to pierwszy taki projekt w Fortuna 1 Lidze. Warto podkreślić, że "Studio #Zarzecze26" cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców. Jest to także alternatywa dla wszystkich tych, którzy z różnych powodów nie mogą wspierać swojej drużyny na stadionie.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.