Wigry otworzyły sklep dla fanów

1 sie 2019 Udostępnij

Nowa lokalizacja, rozszerzony asortyment oraz wiele wydarzeń i atrakcji dla kibiców – to nowe Centrum Sportu Wigier Suwałki.

Kibice piłki nożnej i suwalskich Wigier czekali na to od dawna. Od początku Wigry zapraszają do nowego sklepu znajdującego się przy ulicy Dwernickiego 19 (za budynkiem Centrum Handlowego Plaza). Nowa lokalizacja i zdecydowanie większa powierzchnia użytkowa pozwala klubowi nie tylko na rozszerzenie asortymentu, ale również na organizację różnego rodzaju spotkań i wspólnych inicjatyw.

 

W sklepie Wigier kibice znajdą tam wszystko, czego potrzebuje fan w każdym wieku – od koszulek i bluz sportowych, po gadżety i akcesoria z herbem Wigier, po obuwie typowo piłkarskie jak i te do biegania. Czapki, szaliki, plecaki, poduszki, oficjalne koszulki reprezentacji Polski.

 

W sklepie będzie można również kupić bilety na poszczególne mecze oraz karnety na cały sezon. W rolę sprzedawców niejednokrotnie wcielą się piłkarze Wigier Suwałki, z którymi będzie można porozmawiać i zrobić zdjęcie. W planach są również dodatkowe atrakcje jak na przykład turniej piłki nożnej w grę FIFA między kibicami i zawodnikami.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.