Wigry grają dla Lenki

6 lis 2018 Udostępnij

Mecz 1/16 Pucharu Polski ze Stomilem Olsztyn zawodnicy Wigier rozegrają w niepowtarzalnych strojach. Oryginalna kolorystyka strojów została przygotowana specjalnie z myślą o pomocy dla Lenki Lasoty.

Przygotowano dwadzieścia cztery unikatowe koszulki z napisem „Pomagamy Lence” w nietypowej kolorystyce. Jedną z nich będzie można kupić już w przerwie Pucharowego meczu ze Stomilem Olsztyn. Minimalna kwota to 300 zł. Pozostałe koszulki będą dostępne w sprzedaży na specjalnie przygotowanych akcjach, o których klub poinformuje niebawem. Środki uzyskane z tej akcji przekażemy na rzecz leczenia małej Lenki.

 

Obecnie Lenka przebywa w Warszawie i przechodzi trudną rehabilitację po przebytych operacjach.  Lena cierpi na chorobę genetyczną. Urodziła się z dysplazją kręgowo – nasadowo – przynasadową, objawiającą się karłowatością i tzw. kaczym chodem.

 

– Za nami czwarty tydzień ciężkich ćwiczeń, ale widać już ich efekty. Lenka zrobiła samodzielnie pierwsze kroki – powiedziała nam mama Leny Edyta Burzyńska – Lasota.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.