WF z Zagłębiem w SP nr 10

26 maj 2017 Udostępnij

Dwóch zawodników z pierwszej drużyny odwiedziło Szkołę Podstawową nr 10 w Sosnowcu, aby przeprowadzić zajęcia ruchowe z uczniami klas czwartych, piątych i szóstych.

Dwóch zawodników z pierwszej drużyny odwiedziło Szkołę Podstawową nr 10 w Sosnowcu, aby przeprowadzić zajęcia ruchowe z uczniami klas czwartych, piątych i szóstych.

Na sali gimnastycznej Konrada Budka oraz Sebastiana Milewskiego przywitało ponad 20 chłopców, ubranych w stroje sportowe. Kiedy już odliczyli do trzech, podzieleni zostali na drużyny, które rywalizowały ze sobą w różnych konkurencjach. Slalom z piłką, bieg czy podania to tylko niektóre z ćwiczeń, które wykonywali młodzi sportowcy. W każdej konkurencji była drużyna wygrana oraz przegrana. Ci, którym poszło gorzej, musieli wykonać pajacyki, pompki czy przysiady. 

 

Po męczącej rozgrzewce nadszedł czas na gry zespołowe. Uczniowie podzieleni byli na drużyny, gdzie każda miała inny kolor kamizelek. Piłkarze Zagłębia Sosnowiec dołączali do drużyn i rywalizowali między sobą w krótkich meczach. 

 

Na koniec wizyty Konrad Budek i Sebastian Milewski rozdali pamiątkowe smycze i naklejki oraz przybili piątki z bardzo zaangażowanymi w spotkanie chłopcami. Pamiątkowe zdjęcia i rozdawanie autografów zwieńczyło odwiedziny w szkole.

 

">ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.