Wewnętrzny sparing Górali

3 lip 2017 Udostępnij

Sztab trenerski Podbeskidzia w ramach przygotowań do sezonu zorganizował przegląd kadr w goerce wewnętrznej.

Na boisku oprócz graczy znanych nam z występów w poprzednim sezonie znaleźli się nowo pozyskani Górale - Iliev i Fabisiak, duża grupa testowanych oraz młodzi zawodnicy Podbeskidzia Pindera, Kostorz, Gibas, Matuszczyk, później pojawili się na placu gry także kolejni Oczko, Gach, Bury oraz Królak.

 

Podczas meczu indywidualnie trenowali Lubos Kolar a także Bartosz Jaroch i Mariusz Malec, którzy w ostatnim czasie nabawili się drobnych urazów, ale już od przyszłego tygodnia wznowią pełne treningi z drużyną.

 

Zawodników podzielono na dwie drużyny - "Niebieską" i "Pomarańczową". "Niebiescy" już do przerwy prowadzili 2:0 po bramkach Mondka i Podgórskiego z rzutu karnego. W odpowiedzi "Pomarańczowi" także trafili do bramki - po ładnej akcji Kostorza głową pod poprzeczkę piłkę posłał Sierpina, ale sędzia uznał, że strzelec był na pozycji spalonej. Wcześniej kapitalnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Podgórski, zabrakło kilku centymetrów żeby piłka znalazła się w "okienku" bramki "Pomarańczowych", ale odbiła się tylko od słupka.

 

W samej końcówce meczu dwie kapitalne okazje mieli znów "Pomarańczowi" - najpierw rzutu karnego podyktowanego za faul na Michale Burym nie wykorzystał Łukasz Sierpina, który trafił w Wojciecha Fabisiaka, chwilę później w słupek trafił Damian Oczko i to była już ostatnia akcja tej treningowej gry.

 

Następne mecze kontrolne Górale zagrają już w trakcie zgrupowania w Zlatych Moravcach, najbliższym rywalem będzie zespół Podbrezovej.

 

 

1:0 Mondek 33'

2:0 Podgórski 38' (k.)


"Pomarańczowi": Leszczyński - Kwaśniewski, Csech, Szymański, Fiedosewicz - Kostorz, Matuszczyk (46' Bury), Hanzel, Iliev, Sierpina - Sladek (46' Królak)


"Niebiescy": Fabisiak - Pindera, Gibas, Magiera, Moskwik - Mondek, Deja, Podgórski, Zgarda (46' Szynka), Kozak (46' Gach) - Urgela 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.