Warta rozpoczęła współpracę ze Sponsoring Sport.pl

10 maj 2019 Udostępnij

Platforma Sponsoring Sport.pl została partnerem Warty Poznań. W ramach współpracy zajmuje się m.in. poszukiwaniem sponsorów i partnerów biznesowych dla „Zielonych”.

– Warta Poznań to uznana marka sportowa nie tylko w Poznaniu, ale także w kraju. Wielu jej zawodników występowało przed laty w reprezentacji Polski. Obecnie klub kładzie nacisk nie tylko na sprawy sportowe, czyli drużynę występującą w Fortuna 1. Lidze oraz szkolenie młodzieży, ale również na sprawne funkcjonowanie i rozwój pionu organizacyjnego. Cieszę się, że mamy okazję wspomóc tak uznany klub w jego działaniach i dążeniu do zmian – mówi Paweł Żyliński, pomysłodawca Sponsoring Sport.pl.

 

Sponsoring Sport.pl to innowacyjna w swoim działaniu platforma, który łączy ze sobą świat sportu oraz biznesu. Dostarcza też najnowsze informacje z dziedziny marketingu, sponsoringu sportowego oraz promocji poprzez sport.

 

– Jesteśmy zadowoleni z tego, że nawiązaliśmy współpracę z tak nowatorskim projektem, jakim jest platforma Sponsoring Sport.pl. W dobie zmian, jaki zachodzą w Warcie Poznań, potrzebny jest nam partner, który wesprze nas w kwestii pozyskiwania nowych partnerów biznesowych i sponsorów. To kolejny krok w kierunku dalszej profesjonalizacji klubu – podkreśla Michał Wieczorek, pełniący obowiązki prezesa zarządu Warty Poznań S.A.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.