Warta Poznań z awansem do PKO BP Ekstraklasy

31 lip 2020 Udostępnij

Warta Poznań okazała się lepsza od Radomiaka Radom i awansowała do PKO BP Ekstraklasy.

Warta Poznań - Radomiak Radom 2:0 (0:0)
Bramki: Mateusz Kupczak 67' (k),  83' (k)

 

W pierwszych 25 minutach Warta Poznań narzuciła bardzo szybkie tempo i zamknęła Radomiak na własnej połowie. Gospodarze jednak nie potrafili stworzyć sobie dogodnej sytuacji do strzału i Cezary Miszta nie musiał interweniować. Po tym czasie goście doszli do głosu i spokojnie zaczęli rozgrywać futbolówkę. Najbliżej gola był Mateusz Cichocki, który uderzył w stronę bramki, ale dobrze spisał się Adrian Lis.

 

Drugą połowę lepiej rozpoczęli zawodnicy Radomiaka, którzy atakowali bardzo mocno, jednak podobnie jak Warta - nie potrafili przekuć tego na strzały. Warcie z kolei udało się odgryźć rywalowi. Faulowany w polu karnym był Łukasz Spławski, a Bartosz Frankowski po analizie VAR podytkował rzut karny, któy wykorzystał Mateusz Kupczak. Radomiak ruszył do odrabiania strat i znowu wykorzystali to gospodarze. Ponownie była potrzebna analiza VAR, bo tym razem w polu karnym faulowany był Michał Jakóbowski. Do piłki znowu podszedł Mateusz Kupczak, który uderzył bardzo mocno i podwyższył prowadzenie. 

 

Warta nie oddała już tego prowadzenia i jako trzecia awansowała do PKO BP Ekstraklasy!ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.