Ważne spotkanie Katowice – PZPN

28 mar 2018 Udostępnij

O przyszłości sportu i futbolu w naszym mieście Prezydent Katowic Marcin Krupa rozmawiał z prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewem Bońkiem.

O przyszłości sportu i futbolu w naszym mieście Prezydent Katowic Marcin Krupa rozmawiał z prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewem Bońkiem.

Okazją do wizyty władz polskiej piłki w regionie było oczywiście wtorkowe spotkanie Polski z Koreą Południową na Stadionie Śląskim. Przed tym meczem Prezydent Marcin Krupa oraz Wiceprezydent Waldemar Bojarun spotkali się z przedstawicielami PZPN – prezesem Zbigniewem Bońkiem, członkiem zarządu Wojciechem Cyganem oraz doradcą prezesa ds. sportu Piotrem Burlikowskim, by porozmawiać o rozwoju piłki oraz infrastruktury sportowej w mieście. W spotkaniu wziął także udział prezes GKS-u Katowice Marcin Janicki.

 

Miejsce spotkania było wyjątkowe, czyli restauracja na 27. piętrze najwyższego budynku w Katowicach – Altusa. Rozmowy przebiegły w świetnym klimacie, a o szczegółach dowiecie się z materiału GieKSa TV.

">ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.