W Siedlcach bez goli

19 sie 2017 Udostępnij

Kibice w Siedlcach nie doczekali się bramek. Pogoń zremisowała z Wigrami 0:0.

W 5. minucie lewą flanką przedarł się Paweł Garyga, ale jego podanie zostało zatrzymane przez Pawła Olszewskiego. Chwilę później Damian Gąska znalazł się w sytuacji sam na sam z Krystianem Stępniowskim. Siedlecki bramkarz odważnie wyszedł z bramki i uchronił gospodarzy od utraty bramki. W 13. minucie Przemysław Wróbel poradził sobie ze strzałem Dariusza Zjawińskiego z ponad 20 metrów.

 

Po kwadransie gry ponownie został zatrudniony Stępniowski, który poradził sobie z płaskim uderzeniem Roberta Dadoka. Wigry zaczęły naciskać około 25 minuty, jednak Pogoń przetrwała trudny okres. W 31. minucie dwójkowa akcja Kitano z Grzegorzem Tomasiewiczem rozgrzała siedleckich kibiców, lecz nie zakończyła się nawet strzałem. Trzy minuty później Damian Gąska niecelnie uderzył z rzutu wolnego z około 20 metrów. Pogoń również szukała szczęścia po stałym fragmencie gry. Dośrodkowanie Dawida Polkowskiego ze stojącej piłki nie zostało jednak wykorzystane przez Arkadiusza Czarneckiego. W 39. minucie Stępniowski z problemami odbił uderzenie Artura Bogusza. Przerwa połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

 

W 50. minucie Polkowski kropnął w mur z rzutu wolnego. Chwilę później na nieco rozpaczliwy strzał z dystansu zdecydował się Kitano. Wróbel nie mógł jego wpuścić. W 57. minucie golkiper Wigier uprzedził Zjawińskiego na 30 metrze od własnej bramki. Po godzinie gry groźnie zacentrował Jarosław Ratajczak, ale piłka minęła wszystkich zgromadzonych w suwalskiej szesnastce. W 64. minucie Stępniowski potwierdził wysoką formę, pewnie łapiąc uderzenie Roberta Obsta. Golkiper Pogoni nie narzekał na nudę. W 67. minucie w znakomitym stylu zastopował strzał Rybickiego, a dobitka Dadoka była niecelna. Dziesięć minut później Wichtowski był o włos od zaskoczenia Wróbla. W końcówce Pogoń nie była w stanie na poważnie zagrozić Wigrom. Bezbramkowy remis utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

 

 

Żółte kartki: Kitano, Paluchowski – Bogusz, Sokołowski, Wołkowicz.

 

Sędziował: Mariusz Korpalski (Toruń).

 

Pogoń: Stępniowski – Wichtowski, Żytko, Czarnecki, Ratajczak – Garyga (46' Chyła), Jegliński, Polkowski (75' Paluchowski), Tomasiewicz (67' Kieplin), Kitano – Zjawiński.

 

Wigry: Wróbel – Olszewski, Remisz, Jurkowski, Bogusz – Gąska, Obst, Sokołowski (83' Kościelny), Radecki, Rybicki (71' Wołkowicz) – Dadok (78' Klimala)

 

 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.