W Głogowie bez rozstrzygnięcia

5 mar 2017 Udostępnij

W Głogowie na inaugurację rundy wiosennej, Chrobry podzielił się punktami ze Zniczem Pruszków. Obie bramki padły jeszcze w pierwszej połowie spotkania.

Pierwsze minuty to badanie się po długiej przerwie, ale po odczekaniu chwili i wybadaniu Chrobry mocniej zaczął nacierać na rywali. Wzdłuż bramki piłkę posłał Łukasz Szczepaniak i niewiele zabrakło Mateuszowi Machajowi, by przy dalszym słupku wpakować ją do środka.

 

Futbolówkę po strzale zza pola karnego Macieja Kony z trudem sparował golkiper gości, a po jednym z rzutów rożnych głogowianie obili słupek. Piszemy głogowianie, bez konkretów, bo na gorąco, przy takim zamieszaniu, nawet nie było widać dokładnie kto uderzał. Szansę miał jeszcze Szczepan, który minimalnie spudłował po wrzutce Michała Ilkowa-Gołąba i… i co? I gola zdobył Znicz. W swojej pierwszej akcji, w 25 minucie. Dośrodkowanie z prawej strony wykończył głową Maciej Machalski. Anatoli Gospodinov był przy tym bez szans.

 

Na szczęście Chrobry szybko się ocknął i już po trzech minutach doprowadził do remisu. Na boku mocną pracę wykonał Szczepaniak kręcąc rywalami, zrobił sobie tym trochę miejsca, by dokładnie dograć na dalszy słupek do Karola Danielaka, który wstrzelił się z bliska. Przyjezdni wprawdzie też potrafili zagrozić, bo po stałym fragmencie trafili w słupek, lecz generalnie dużo lepsze wrażenie sprawiali pomarańczowo-czarni. Mieli Znicz w garści i wydawało się, że kropkę nad i postawią w drugiej części.

 

Tymczasem w drugiej części coś siadło. Znów niebezpieczny stały fragment mieli rywale, po którym otrzymali tylko - dla siebie tylko - rzut rożny. Podopieczni Ireneusza Mamrota potrafili ruszyć z fajnie zapowiadającą się akcją, momentami szybko przerywali próby pruszkowian, by znów pędzić do przodu, ale najczęściej wszystko siadało bliżej szesnastki. Najgroźniej zrobiło się więc nie po akcji z pola, a po kornerze. Mateusz Machaj mógł zaliczyć asystę gdyby głową wstrzelił się Seweryn Michalski.

 

Chrobry Głogów – Znicz Pruszków 1:1 (1:1)

 

0:1 Machalski 25’

1:1 Danielak 28’

 

Żółte kartki: Wieteska, Danielak, Wawszczyk - Jakubik, Janiszewski, Mysiak, Niewulis, Jagiełło.

Sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).

 

Chrobry: Gospodinov - Ilków-Gołąb, Michalski, Wieteska, Wawszczyk, Danielak (70’ Machaj B.), Kona (46’ Pawlik), Gąsior, Szczepaniak (78’ Kaczmarek), Machaj M., Wojciechowski.

 

 

Znicz: Misztal - Jakubik, Mysiak, Janiszewski, Rackiewicz, Niewulis, Machalski, Jagiełło, Banaszewski (74’ Bartoszewicz), Kubicki (78’ Kita), Paluchowski (86’ Podliński).ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.