W dobrych nastrojach

18 sie 2017 Udostępnij

W piątek o 20:45 Górnik Łęczna podejmie u siebie Stal Mielec. Oba zespoły zaznały już w tym sezonie smaku zwycięstwa, jak i porażki. Mecz transmitowany będzie przez Polsat Sport.

Stal po 3. kolejkach ma na swoim koncie 6 punktów za zwycięstwa z Ruchem Chorzów i Olimpią Grudziądz. Górnik ma punktów 4 za zwycięstwo u siebie z Zagłębiem Sosnowiec i wyjazdowy remis w Suwałkach. Zespół z Lubelszczyzny po spadku z ekstraklasy przeszedł spore zmiany, ale już udowadnia, że będzie bardzo groźny w Nice 1 Lidze. Kurs w Fortunie, że Górnik będzie prowadził po pierwszej połowie wynosi 2.86.

 

Po zwycięstwie z Olimpią Grudziądz w naszym zespole jest mentalność, pewność siebie i wiara w korzystny wynik. Będzie to jednak bardzo ciężkie spotkanie. Łęczna wróciła na swój stadion, wrócili kibice, zostało wielu piłkarzy, którzy stanowili o sile w ekstraklasie. Mam nadzieję jednak, że przywieziemy korzystny wynik – mówi trener Stali Zbigniew Smółka.

 

– Jesteśmy dobrze przygotowani do tego meczu. Jedziemy walczyć do samego końca po 3 punkty – wtóruje szkoleniowcowi młody bramkarz Stali Radosław Majecki.

 

Mecz będzie miał szczególne znaczenie dla Brazylijczyka Leandro. Obrońca przez dwa ostatnie sezony reprezentował barwy Górnika Łęczna. Teraz po raz pierwszy stanie w oko w oko ze swoimi byłymi klubowymi kolegami. 

 

Kurs w Fortunie, że Stal strzeli dokładnie jedną bramkę wynosi 2.34. Mecz będzie transmitowany na Polsacie Sport. Początek od 20:30.  ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.