W Bytowie wymienili murawę

11 maj 2017 Udostępnij

Nadmierne obciążenie głównej płyty boiska sprawiło, że murawa w pobliżu bramek została szybko zniszczona i nie nadawała się do gry. O ile walory estetyczne w tym przypadku mają mniejsze znaczenie, to zapewne gra na piasku obniżała poziom sportowy.

– Zapewne fatalna murawa miała duży wpływ na jakość widowiska – mówi prezes klubu Janusz Wiczkowski dodając: – jednak byłbym daleki od zrzucania odpowiedzialności za słabsze wyniki na samą murawę, bo ta była taka sama również dla przeciwników. Dobre boiska były na wyjazdach, a tam również nie zdobywaliśmy punktów. Wracając do naszego boiska – cała murawa wymaga renowacji. Najbardziej zniszczone fragmenty zostały uzupełnione trawą z rolki, a po wykonanych ekspertyzach dostaliśmy zapewnienie, że jeśli będzie co najmniej 10 stopni ciepła, boisko „dojdzie do siebie” Będziemy ją obserwować i zdecydujemy co zrobimy w letniej przerwie. 

 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.