Włącz się do gry i wygraj koszulkę reprezentacji Polski

30 lip 2019 Udostępnij

Nie masz jeszcze drużyny w Fantasy 1 Lidze? Nic straconego. Włącz się do gry już teraz i powalcz o koszulkę reprezentacji Polski z autografami!

Od 2. kolejki Fortuna 1 Ligi w zabawie Fantasy 1 Liga rusza ranking 1liga.org, którego zwycięsca otrzyma koszulkę reprezentacji Polski z autografami! W klasyfikacji uwzględnione zostaną wszystkie drużyny - zarówno te, które zostały założone przed startem rozgrywek, jak i te, które powstaną tuż przed 2. kolejką.

 

Do ligi można dołączyć pod adresem fantasy.1liga.org. A koszulka reprezentacji Polski to nie jedyna nagroda, która czeka na kibiców. Trzech najlepszych menedżerów klasyfikacji generalnej otrzyma oryginalne koszulki meczowe wybranego pierwszoligowego klubu. Podobną koszulkę przewidziano również dla administratora najlepszej klasycznej ligi prywatnej. Co więcej, sponsor Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o przygotowała dla kibiców vouchery, a także bilety VIP na wybrane spotkania.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.