Ustronianka sponsorem technicznym TSP

24 sie 2017 Udostępnij

Ustronianka - producent naturalnej wody mineralnej, a także Oficjalnej Wody Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej został sponsorem technicznym Podbeskidzia.

Dzięki umowie pomiędzy Ustronianka sp z o.o. a klubem TS Podbeskidzie woda Ustronianka stałą się oficjalną wodą mineralną klubu. Zagościła na treningach i meczach pierwszej drużyny, znajduje się także na stole konferencyjnym po meczach Górali. 

 

To ważny partner - duża firma z regionu, która mocno wspiera sport, jest sponsorem reprezentacji Polski, ale dostrzegła potencjał też w naszym klubie. Bardzo za to dziękuję właścicielowi firmy panu Michałowi Bożkowi i serdecznie polecam tę wodę naszym kibicom - mówi Tomasz Mikołajko prezes TSP.

 

O swojej pasji jaką jest sport, nowej umowie z Podbeskidziem i o tym, dlaczego nie został zawodowym piłkarzem opowiedział nam Michał Bożek właściciel firmy

 

Co Państwa firma zyskuje dzięki zaangażowaniu w piłkę nożną?

 

Od 2015 roku Ustronianka jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, a Naturalna Woda Mineralna Ustronianka stała się oficjalną wodą drużyny narodowej. Jesteśmy polską firmą, która od lat wspiera sportowców w wielu dyscyplinach. Współpraca z Polską Reprezentacją korzystanie wpływa na postrzeganie i rozpoznawalność naszej marki. Ustronianka – jedyna Oficjalna Woda Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, to brzmi dumnie. 

 

Jako sponsor reprezentacji jakie korzyści widzą Państwo we współpracy z Podbeskidziem?

 

Od wielu lat angażujemy się w liczne ogólnopolskie i lokalne imprezy sportowe. Współpracujemy z zawodnikami i trenerami wielu dyscyplin sportowych. W miarę możliwości dbamy również o rozwój młodzieży trenującej w klubach sportowych oraz podczas turniejów, które obejmujemy swoim patronatem. Rozszerzenie działalności sponsorskiej Ustronianki o TS Podbeskidzie idealnie wpisuje się w realizowaną przez nas strategię marketingową. Mamy nadzieję, że ta współpraca przyniesie korzyści naszej marce oraz przyczyni się do wzmocnienia drużyny TS Podbeskidzie.

 

Czy wpływ na decyzję miała bliskość siedziby firmy do Bielska-Białej i czy w związku z tym przedstawiciele firmy bywają na meczach TSP?

 

Cieszę się, że możemy wesprzeć Klub, z którym łączą nas regionalne relacje. Piłką nożną pasjonowałem się już jako młody chłopak i usiłowałem naśladować najlepszych piłkarzy. Jednak nie znalazł się selekcjoner, który doceniłby mój talent. To oczywiście żart, ale prawdą jest, że byłem, jestem i pozostanę jak najdłużej zagorzałym kibicem. Również wielu pracowników Ustronianki kibicuje piłkarzom TS Podbeskidzie i wierzy, że drużyna wróci do Ekstraklasy.

 

 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.