Uniwersytet Ekonomiczny partnerem GKS Tychy

10 kwi 2019 Udostępnij

Ma ponad jedenaście tysięcy studentów i jest jedną z największych uczelni w Polsce. Teraz jego oferta będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach nawiązał współpracę z GKS Tychy. Umowa zakłada przede wszystkim wymianę doświadczeń, udział w panelach dyskusyjnych, wykonywanie badań czy zajęcia na Stadionie Miejskim w Tychach.

- Podpisanie umowy z tak renomowaną uczelnią otwiera przed nami nowe możliwości. Mamy już przygotowanych kilka interesujących projektów. Jeden z nich zakłada przeprowadzenie badań wśród kibiców. Chcemy jeszcze bardziej poznać ich oczekiwania, w jaki sposób oceniają organizację dnia meczowego i pozostałe elementy, które wpływają na to w jaki sposób fani odbierają nasz klub. Studenci Uniwersytetu będą brali również czynny udział w bieżącym funkcjonowaniu spółki. Umiejętności, które zdobywają na Uniwersytecie w praktyce będą mogli teraz wykorzystać w naszym klubie - mówi Grzegorz Bednarski, Prezes Zarządu Tyski Sport S.A.


- Uniwersytet Ekonomiczny po raz pierwszy podpisał umowę z podmiotem działającym na profesjonalnym rynku sportu w Polsce. Współdziałanie z Tyskim Sportem S.A. będzie obejmowało m.in. prowadzenie przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach badań rynkowych i specjalistycznych szkoleń dla pracowników, a także udział studentów w stażach i praktykach. Ponadto ze względu na profil działalności Koło Naukowe Ekonomia Sportu nawiąże stałą, partnerską relację z Tyskim Sportem S.A.- dodaje dr Artur Grabowski, Katedra Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Pierwszym wymiernym efektem współpracy będzie udział Prezesa Tyskiego Sportu S.A. jako panelisty - eksperta, w II Debacie Koła Naukowego Ekonomii Sportu pt." Współczesny rynek sportu w Polsce", która odbędzie się 21 maja o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Stadionu Śląskiego w Chorzowie.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.