Umowa na dokończenie RCS została podpisana

16 sty 2020 Udostępnij

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu podpisał umowę na dokończenie budowy Radomskiego Centrum Sportu z firmą Betonox Construction. Nowy wykonawca ma 12 miesięcy na wykonanie wszystkich prac.

Firma Betonox Construction zobowiązała się do dokończenia budowy stadionu piłkarskiego, hali widowiskowo-sportowej oraz układu komunikacyjnego wokół Radomskiego Centrum Sportu. 

 

- Warte podkreślenia jest to, że zgodnie z umową każdy z obiektów może być skończony szybciej. Jesteśmy gotowi za wykonane prace wcześniej płacić. Dotyczy to przede wszystkim hali, gdzie zaawansowanie prac wynosi 85 procent. Liczymy na to, że firma Betonox znacznie szybciej zrealizuje budowę hali widowiskowo-sportowej, co pozwoli nam na organizacje pierwszych wydarzeń. Trzymam kciuki za wykonawcę i mam nadzieję, że już w tym roku będziemy mieli możliwość korzystania z tych obiektów. Czekają na to nie tylko sportowcy, ale i mieszkańcy Radomia. Mam nadzieję, że rok 2020 będzie dobrym rokiem dla Radomskiego Centrum Sportu - powiedział na zwołanej dziś konferencji prasowej prezydent Radosław Witkowski.

 

Wykonawca inwestycji spełnił wszystkie wymogi przetargu i jego oferta na kwotę 82 250 100 złotych została zaakceptowana. Zgodnie z umową nowy termin zakończenia prac przy budowie RCS datowany jest na styczeń 2021 roku.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.